… dnes je 4. 7. 2020. Svátek slaví Prokop. Rodičovství se pro vás stane výjimečným!

Why Cry | Analyzátor pláče | Jak to funguje | Problematika pláče | Studie o vývoji | Výhody a reference


WhyCry - Analyzátor pláče

Výhody analyzátoru pláče

S využitím analyzátoru dětského pláče mohou rodiče okamžitě porozumět, co se dítěti děje, a vyhovět jeho potřebám tím nejvhodnějším způsobem. Tím vzniká řetězec kladných podnětů a příjemných pocitů, které upevňují vývoj duševních schopností a sebejistoty dítěte.

Pocit bezpečí, jenž se vyvine během prvních pár měsíců života, přetrvá v dítěti po celý život. Technologie WhyCry umožní rodičům zbavit se úzkosti, když nevědí, co se plačícímu dítěti děje, úzkosti, která roste, když nejsou s to dítě okamžitě utišit. Když dítě pláče a rodiče ví proč, jsou schopni vyhovět jeho požadavkům. Klidné dítě znamená klidné rodiče a radost ze společně stráveného času. Matky navíc ocení, jak rychle se s přesnou a rychlou pomocí přístroje bude rozvíjet jejich citlivost a porozumění dítěti. A ostatní opatrovníci, kteří k dítěti nemají tak blízko a tolik ho neznají, porozumí jeho potřebám a budou s to se o ně patřičně postarat.

Příchod nových technologií, včetně analyzátoru pláče, umožňuje vhodným způsobem stimulovat rozumové schopnosti člověka.

Objednejte Analyzátor pláče WhyCry na našem webu online


Reference

Co řekli o výrobku a jeho účelu:

Drazí rodiče,
gratulujeme k narození vašeho dítěte!
Prožili jste jeden z nejkrásnějších okamžiků svého života, jedinečnou a nezapomenutelnou chvíli, kterou lze jen těžko popsat slovy. Držíte své dítě leží v náručí a jste radostí bez sebe. Od této chvíle na vás dítě závisí a budete o něj pečovat s nezměrnou láskou. Nastanou okamžiky, kdy vás budou sužovat pochybnosti a úzkost, ale nebojte se, to k rodičovství patří. Chápáním vašeho dítěte přispíváte k jeho zdraví a pohodě. Pokud máte představu, proč vaše dítě pláče nebo se tak či onak chová, pomůže vám to vyřešit situaci a ulehčí od zbytečné úzkosti. Každý rodič si tím v životě projde, a protože vím, co to znamená mít doma dítě, rád bych, aby tato jednoduchá pomůcka pomohla rozptýlit pochybnosti, kterým je většina rodičů vystavena. Tímto bych chtěl také poděkovat svojí ženě Silvii za její lásku, podporu a porozumění během více než čtyřletého výzkumu a práce na tomto přístroji a mému synkovi Alexovi, radosti naší domácnosti, důvodu mých bezesných nocí a neustálé inspiraci.

Otec – autor vynálezu
Pedro Monagas Asensio


Věřím, že analyzátor dětského pláče je neocenitelnou výhodou nejen pro porozumění a ocenění vašeho novorozence, ale přispívá také k jeho zdravému a citovému rozvoji. Navíc jsem přesvědčen, že WhyCry bude reprezentovat nový podnět ve studiu dětského pláče jako základního a téměř unikátního vyjádření dítěte během jeho prvních měsíců života.

Nakonec bych chtěl velmi poděkovat Pedru Monagasovi, tvůrci této technologie, za jeho mimořádnou práci. Naše vědecká komunita je zavázána za laboratorní výzkum a pečlivé projektování, kterého bylo zapotřebí k vývoji detektoru pláče. Pedro se svou rodinou tomuto cíli obětovali mnoho, ale nakonec dosáhli pozoruhodného výsledku ve vědeckém světě.

Manuel Pardos Algás
Ředitel pediatrické kliniky v Corachánu
Barcelona - Španělsko

Objednejte Analyzátor pláče WhyCry na našem webu online